Prodejny Ambrela nabízí tento obchodní sortiment:

Deštníky DOPPLER – rakouská značka deštníků ve všech cenových relacích, nabízející pánské, dámské i dětské deštníky. Firma Doppler je největším evropským výrobcem, který se pyšní nejkvalitnějšími materiály a mnoha způsoby zpracování svých produktů. V rámci značky Doppler firma nabízí tyto řady deštníků:

TITAL – luxusní řada deštníků vyrobená ze slitiny titanu, která je velmi pevná a zároveň pružná, proto je celá tato řada testována v náročných klimatických podmínkách ve větru dosahujícího rychlosti 75 km/ hod, a to ve aerodynamických tunelech firmy BMW.

KARBON - další významnou řadou jsou deštníky vyrobené z karbonu, které se rovněž vyznačují vysokou pružností a navíc i lehkostí. Největší zajímavostí u této řady je skutečnost, že deštníky jsou vybaveny systémem oboustranného vystřelování (vystřelování tam i zpět).

ART COLLECTION – dětské, dámské dlouhé i skládací deštníky s vystřelováním, které snad každého zaujmou svým designem. Impresionistické obrazy či zvířata v krásných barvách, voskovaný potah.

TINY - nejmenší produkty firmy Doppler. Jedná se o deštníky pouze 15cm dlouhé, které jsou odlehčené a proto jsou svými vlastnostmi ideální do každé dámské kabelky.

Z nabídky pro pány je třeba zmínit 16-ti drátové deštníky, které se díky nadprůměrnému počtu drátů vyznačují velkou praktickou střechou a pevnou konstrukcí.

Raritou u pánských deštníků je tzv. JUMBO, který firma Doppler začala vyrábět po uzavření kontraktu s automobilkou Škoda, která požádala firmu o vývoj a výrobu špičkových deštníků, jako doplňku do aut značky Superb. Na deštníky byly kladeny vysoké požadavky, které se týkaly především skvělé odolnosti i v těch nejhorších klimatických podmínkách. Firma Doppler tak vyvinula deštník, který uspěl i při náročných testech v klimatických komorách firmy Škoda. Konečný výrobek splňuje všechna kritéria maximální funkčnosti a odolnosti, ale také praktičnosti, kterou zajišťuje oboustranný vystřelovací systém.

St. OLIVER – mladistvá kolekce pevných ocelových deštníků v mnoha pastelových i klasických barvách.

K dalším značkám deštníků, které firma Ambrela nabízí patří:

VOGUE – španělská značka deštníků, vysoké kvality a luxusních designů. Firma Vogue jako jediný výrobce potahuje své deštníky teflonem, tedy naprosto nešpinivým materiálem.

Z dílny italských návrhářů pochází deštníky značek GATTINONI a LAURA BIAGOTTI.

PASOTTI – značka tzv. modelových deštníků, které jsou vyráběny maximálně po třech kusech.

K sortimentu módních doplňků nabízených firmou Ambrela patří:

NEIGE NOIRE – zboží firmy, která se pyšní nejširší nabídkou módních doplňků v České republice. Šály, šátky, ponča, rukavice, parea k plavkám apod.

KARPET – český výrobce klobouků a čepic. V letních kolekcích se jedná o zboží z mořské trávy, slámy, textilního papíru a z luxusního materiálu SINAMEJ. Zimní kolekce obsahují klobouky z králičí plstě, vlny a úpletových materiálů.

KEYONE – italská značka módních trendových doplňků jako jsou čepice, šály, rukavice.

N. TIES – pánské módní doplňky. Kravaty, spony do kravat, motýlci, manžetové knoflíčky, dárkové sety. Cenové relace se pohybují od 290,- do 990,- Kč.