Deštníky

Rakouská značka deštníků ve všech cenových relacích, nabízející pánské, dámské i dětské deštníky.

Firma Doppler je největším evropským výrobcem, který se pyšní těmi nejkvalitnějšími materiály a tradiční výrobou již více než 70 let.

5 let záruka, testováno ve větru 100 km/h

Značka Doppler je v sortimentu deštníků pojmem již od roku založení první výroby v roce 1947. Díky vysoké kvalitě si firma může dovolit poskytnout garanci až 5 let. Tyto deštníky jsou testovány v aerodynamickém tunelu BMW na zatížení větrem až do rychlosti 100 km/hod.

Sortiment deštníků

Doppler nabízí širokou škálu deštníků od skládacích (manuální, vystřelovací, plně automatické se samočinným otevíráním a zavíráním) po holové (manuální, vystřelovací), dále partnerské, závěsné či trekingové deštníky. Firma nabízí rovněž velký výběr dětských deštníků v různých provedeních (od skládacích až po holové s automatickým otevíráním).

Art kolekce

Kolekce inspirovaná slavnými umělci a vášní pro krásné věci v životě. Klenby deštíků z kolekce Art zdobí světoznámé malby. S každým z těchto deštníků ukážete okolí svůj cit pro umění a vášeň pro déšť.

Modelové řady

Carbon steel

Záruka kvality pevná jako ocel. Řada deštníků z oceli a karbonu se spoléhá na typickou kvalitu deštníků Doppler kombinovanou s vysokou funkčností a designem. Odolává rychlostem větru až do 100 km/h. Díky svým téměř nezničitelným součástem, karbonu a oceli, kombinuje fascinujícím způsobem nízkou váhu a stabilitu. Po registraci na stránkách výrobce ne na deštník až 5 let záruka.

Carbon

Módní elegance pro muže. Moderní muži dbají o svůj zevnějšek a spoléhají na osobní styl stejně jako na funkční produkty. Kapesní deštník z karbonové řady Doppler je tudíž perfektním doplňkem vzhledu. Populární a praktický kapesní deštník se bez problému vejde téměř do každé tašky a je nabízen v řadě klasickým a módních barev.

Fiber

Stylová lehkost. S deštníkem z řady Fiber se nikdo nemusí bát o nošení zbytečné váhy. Díky komponentám ze skelných vláken je znatelně snížena váha deštníku, aniž by byla omezena jeho stabilita. Stylové modely rozbuší srdce každé ženy. Na výběr jsou klasické barvy nebo i typické pánské potisky.

Natural

Ruku v ruce s přírodou. Jen těžko byste hledali materiál, který tak hladce padne do dlaně a je tak příjemný na dotyk jako dřevo, leštěné a manuálně vyrobené s velkým citem pro detail. Pro elegantní dlouhé deštníky Dopple si můžete vybrat klasické, sportovní nebo moderní designy, v nabídce jsou jak jednoduché barvy, různé šachovnice a další vzory.

Steel

Nezlomný charakter. Dlouhý deštník je spolehlivým společníkem do větru a deště, ale deštníky z ocelové řady jsou opravdu nezbytným doplňkem. Jsou nabízeny v mnoha variantách jak dlouhý deštník, deštník s popruhem na rameno nebo jako větší verze golfového deštníku. Můžete si vybrat z mnoha barev, šachovnic a klasických pánských potisků.

Special

Zvláštní příležitost si žádá zvláštní deštník. Přichází nejkrásnější den v životě a hrozí deštivé počasí? To není problém s našimi okouzlujícími svatebními deštníky v krémové a bílé barvě, s volány nebo bez. Tradiční kostýmy můžete doplnit tradičními deštníky, ladícími ke koženým oblekům nebo třeba dámským šatům. Fanoušci venkovních aktivit si oblíbí golfové deštníky. V řadě speciálních deštníků si vyberete pro každou příležitost.

Deštníky pro děti

Pro závodníky, princezny i lovce draků. Děti mají vlastní představy a silnou vůli. Proto nerady používají deštníky pro dospělé. Děti chtějí skákat přes kaluže se svůmi vlastními pestrobarevnými deštníky. Fantaskní vzory z dětského světa nedají zármutku a dešti žádnou šanci.

Všechny deštníky jsou vybaveny bezpečnostními zakulacenými špičkami pro ochranu dětí.

Více než 500 druhů deštníků

Navštivte naše prodejny v Praze a Brně.
Náš sortiment běžně obsahuje více než 500 druhů deštníků všech typů.