Šátky, šály, ponča

Německý výrobce s více než 135 letou tradicí výroby luxusních šál, šátků, ponč, přikrývek a dalších bytových doplňků s moderními a uměleckými vzory.

Kolekce jaro/léto 2017

Cashmink®

V září 1985 byl v Německu učiněn hodnotný nález. Malá skupina expertů nalezla v nejstarších částech archivu firmy Fraas vzorek šály. Jednalo se o tkaninu z roku 1949/1950. Plyšový hedvábný materiál byl neuvěřitelně fascinující. Nejdůležitější součástí nalezené tkaniny bylo vlákno z celulózové vlny, které se v produkci firmy nepoužívalo již 35 let.

Tak začal příběh naší nejprodávanější tkaniny Cashmink®. Šála vyrobená ze syntetických vláken Cashmink® je měkčí a má lepší tepelné vlastnosti než jakékoliv přírodní vlákno. Vlákna jsou dokonce o 20 % jemnější než kašmír. Materiál odpuzuje vodu a je hypoalergenní i pro tu nejcitlivější pokožku.

Od svého založení v roce 1946 je rakouská firma jedním z předních světových výrobců šátků, šál a vázanek. Vyznačuje se použitím nejnovějších technologií, vysoce kvalitními materiály a exkluzivními vzory.

Módní kolekce se vám dává volnou ruku v kreativitě. Každý den nový vzhled, nový styl. Hodí se pro každou situaci nebo náladu.

Tradice a udržitelnost odráží naše hodnoty. Proto je tradiční kolekce vytvořená z kvalitních látek, a může sloužit např. jako módní doplněk ke kostýmům a krojům.

Ušlechtilá Art kolekce používá jako vzory nejkrásnější umělecká díla, impozantní stavby a romantická místa na Zemi.

Založeno již v roce 1950 italským módním návrhářem Gioriem Passigatti.

Od začátku zůstává Giorgio věrný přesvědčení, že speciální šály a kapesníky jsou tím nejlepším způsobem, jak zvýraznit oděv. Úspěch mu dal za pravdu a nyní dodává šály a módní doplňky do obchodů s módou po celém světě.

Velký výběr šál, šátků, ponč

Navštivte naše prodejny v Praze a Brně.
Nabízíme široký sortiment módních doplňků firem Fraas, Streissnig, Passigatti a dalších.